Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

OPERATOR LINIE PRODUCTIE

1 post

Candidatul ideal

CERINTE:

  • Bună capacitate de comunicare verbală și scrisă;
  • Limba engleza reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie;
  • Lucrul in echipă cu o atitudine flexibilă de lucru.
  • Trebuie să acordați o atenție deosebită detaliilor și să lucrați în cadrul echipei sau din proprie inițiativă atunci când este necesar.
  • Flexibilitatea în ceea ce privește munca în schimburi este esențială.

Descrierea jobului

Solicitanții vor lucra pe o linie de producție. Se lucrează în echipă, îndeplinind sarcinile asociate diferitelor părți ale procesului de producție.

Sarcinile vor include:

  • Sprijin pentru descărcarea vehiculelor companiei;
  • Sortarea lenjeriei în zona de sortare;
  • Utilizarea mașinilor de spălat / călcat;
  • Încarcarea lenjeriei la orice fel de masă de călcat, sau echipament
  • Adoptarea procedurilor de control al calității;
  • Asistență în depozitarea și ambalarea produselor finite;
  • Sprijinirea altor sarcini generale în cadrul instalației de producție, care pot include curățarea, îndepărtarea deșeurilor generale și alte sarcini la fața locului.
Numar de ore lucrate: 40 - 48 / saptamana

BENEFICII:
  • Training la locul de munca
  • £ 8.60 pe oră, inclusiv pauze plătite
  • Tura de noapte platită suplimentar, dacă este cazul.
  • Oportunități de progres și dezvoltare.
  • Salariul național pentru cei sub 25 de ani
  • Șansa de a câștiga bani în plus prin intermediul programului nostru de recomandări
  • Opțiunea de a opta pentru unele planuri de acțiune.
  • Uniformă la locul de muncă:

Linen Professional Services, parte a companiei Johnson Service Group Plc, un important furnizor de servicii de ospitalitate din Marea Britanie, caută în prezent să recruteze operatori de producție pentru o fabrică din Midlothian.

OPERATOR LINIE PRODUCTIE  -  Professional Linen Services