Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 15 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

Operator linie productie: Companie Multinationala Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va trebui sa fie:
- eficient si productiv
- responsabil si comunicativ
- capabil de a lucra intr-o echipa
- disponibil pentru a lucra in schimburi

Descrierea jobului

Clientul nostru este o renumita companie multinationala din Timisoara care ofera angajatilor oportunitati de calificare si dezvoltare a carierei.

Daca sunteti studenti sau cautati un nou loc de munca atractiv si motivant, aplicati acum!

- Salariu de incadrare de 508 RON
- Cursuri de calificare gratuite
- Tichete de masa
- Transport asigurat

Credem in excelenta serviciilor noastre. Suntem mandri de ele, de echipa pe care am creat-o si de rezultatele obtinute. Fiecare persoana este unica, fiecare proiect este inedit. Ne intrecem pe noi insine si telurile noastre profesionale de fiecare data, oferind clientilor nostri o abordare flexibila si comunicativa, o livrare perfecta.

Expirat
Operator linie productie: Companie Multinationala Timisoara  -  Barnett McCall Recruitment

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles