OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE si PRELUCRARE DATE

VIKINGPROFIL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii medii/superioare finalizate;
Bune abilitati de utilizare a calculatorului (cel putin Word, Excel, Internet);
Persoana serioasa, responsabila si organizata;
Atentie distributiva, dexteritate si indemanare;
Atitudine proactiva, dorinta de invatare si implicare, spirit de echipa;
Rapiditate, atentie la detalii si acuratete in introducerea datelor;
Capacitate de analiza;Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Tine in permanenta legatura cu aprovizionarea,;
Efectueaza operatiuni de intrare in stoc / iesire din stoc;
Genereaza si tipareste, comenzi interne si alte documente ce insotesc comenzile la Client;
Verifica comenzile inregistrate in sistem si prioritatile acestora si poate stabili o noua prioritizare si / sau alocare a acestora in productie;
Persoana atenta la detalii, responsabila, dornica de a invata, corecta si implicata

OFERIM
Contract de munca într-o firma cu pozitie stabilǎ pe piata;
Posibilitatea de dezvoltare profesională;
Un loc de muncǎ într-o echipă dinamică, implicatǎ;
Servicii medicale

VIKINGPROFIL SRL este o companie românească cu capital strain ce face parte din grupul Blachy Pruszyński, cel mai mare producător de învelitori metalice,sisteme de faţade si profile industriale din Polonia şi unul din cei mai mari producători la nivel European. In Romania SC VIKINGPROFIL SRL are o vechime de peste 15 ani detinand doua fabrici de productie in Filipestii de Padure si Craiova.
Publicat 14 Sept. 2022 Reactualizat 12 Oct. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.