Operator introducere, validare si prelucrare date

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniu mimin 1 an

Descrierea jobului

- Evidenta nir-urilor si a bonurilor de consum;
- Supravegherea si verificarea stocurilor de marfa si descarcarea de Gestiune;
- Inventarierea stocurilor aleatoriu si introducerea inventarelor in sistemul contabil;
- Verificarea stocurilor pe fiecare gestiune in parte, identificarea si corectarea inadvertentelor;
- Evidenta gestiune: intocmire note de intrare receptie,verificare si introducere bonuri de consum, verificare fise de magazie;
- Mentinerea la zi a jurnalelor de vanzari si cumparari,
- Intocmirea tuturor rapoartelor predefinite si ad-hoc in vederea efectuarii lucrarilor de inchidere de luna/trimestru/semestru/an (rapoarte strict legate de obiectivul postului).
Publicat 12 nov. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos