Publicat 18 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 19 Iul 2019

Operator introducere, validare si prelucrare date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Atentie la detalii;
• Capacitatea de acumulare rapida a informatiilor;
• Proactivitate;
• Abilitati interpersonale si de comunicare;
• Abilitati de a lucra cu sistemele utilizate;
• Viteza mare de operare;
• Cunoasterea pachetului MS Office;
• Experienta anterioara intr-o pozitie similara nu este necesara, insa constituie avantaj.

Descrierea jobului

• Sa clasifice si sa extraga date din documente electronice;
• Sa verifice date extrase din documentele pe suport electronic;
• Sa aduca diferite completari/modificari datelor extrase din documente / sa introduca datele lipsa;
• Sa valideze datele extrase din documentele electronice;
• Sa actualizeze baza de date a clientilor;
• Sa pastreze confidentialitatea informatiilor beneficiarului si a clientilor acestora.

AIM HR Outsourcing recruteaza pentru clientul sau, Xerox Romania Echipamente si Servicii - lider în domeniul serviciilor şi tehnologiilor de management al documentelor şi proceselor de afaceri.

Expirat
Operator introducere, validare si prelucrare date  -  SC AIM HR OUTSOURCING SRL