Operator introducere, validare si prelucrare date/Pontaje HR

ASAM S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Cunostinte foarte bune de operare pachet Office(Word, Excel);
- Persoana meticuloasa, orientata catre detalii, constiincioasa;
- Persoana cu bune capacitati de analiza;
- Experienta in departamentul HR constituie un avantaj;
- Rezistenta la stres;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, capacitate de adaptare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Colectarea, centralizarea si prelucrarea datelor referitoare la timpul de lucru al salariatilor in aplicatia interna;
- Verificarea si introducerea zilnica a datelor pe baza documentelor primite de la sefii de echipa/departamente;
- Verificarea, arhivarea si transmiterea catre furnizorul extern a documentelor de personal: concedii medicale, popriri, etc;
- Introducerea in aplicatia interna a orelor lucrate in regim normal, a orelor lucrate suplimentar, a concediilor, invoirilor, absentelor, etc;
- Verificarea tuturor informatiilor primite si a datelor introduse in aplicatia interna.

ASAM, companie recunoscuta pe plan national cat si international, are un portofoliu diversificat, o echipa ce dezvolta in permanenta produse, putere proprie de distributie atat pe plan national cat si pe pietele externe, cu acoperire larga pe diverse ramuri ale industriei.

Obiectivul nostru este de a ne dezvolta continuu alaturi de o echipa puternica, de a crea plus valoare partenerilor noștri, de a ne atinge și a depăși așteptările, fiind de încredere și de neegalat în tot ceea ce ne reprezintă.

www.asam.ro

Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 13 dec. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos