Gratis

Operator Introducere, Validare Date Bacau

IDEAL FEROLUC SRL

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel, CRM / ERP)
  • Persoana atenta la detalii si Responsabila
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • O buna organizare in efectuarea taskurilor de lucru.

Descrierea jobului

  • Inregistreaza in sistemul informatic facturile de la furnizori interni si externi(intracomunitare,extracomunitare,DVI si NIR)
  • Verificarea ,indosarierea si arhivarea documentelor contabile prelucrate.
  • Verifica conformitatea datelor prelucrate/ introduse in baza de date cu cele din documente.
  • Ofera suport in realizarea activitatilor din cadrul departamentului financiar-contabil.

Ce oferim:
  • Suport in instruirea necesara pentru informatiile noi
  • Avem rabdare pentru intelegerea si indeplinirea cat mai corecta a sarcinilor de lucru, a persoanei nou venita in echipa.
  • Prime de sarbatori legale
  • Oportunitati de promovare
  • Mediu de lucru placut
  • Program de lucru de Luni pana Vineri – 08.00-17.00

IDEAL FEROLUC SRL - suntem o societate specializata in comercializarea de accesorii functionale si decorative pentru mobilier si nu numai, activam pe piata de mai bine de 10 ani, ne place ceea ce facem si suntem preocupati sa ne dezvoltam continuu, avem un ideal pentru calitate, spirit de echipa si un super chef de performanta.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 2 Mai 2024