Gratis

Operator introducere si validare date,facturare

SC DEMECO SRL

Candidatul Ideal

 Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare;
 Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office .

Descrierea jobului

 selectează şi verifică datele înainte de a le introduce în calculator;
 preia datele de pe documentele/mediile primare şi le introduce în calculator;
 Centralizeaza contractele si urmareste valabilitatea acestora;
 efectuează prelucrarea primară a datelor introduse, validează și transpune datele pe suport electronic;
 Comunică eficient cu beneficiarii, analiştii, programatorii, ceilalţi specialişti IT, precum şi cu persoanele din structurile ierarhice de conducere ale organizaţiei;
 Urmareste trasabilitatea facturilor fiscale si se asigura ca acestea au fost transmise si receptionate;
 Intocmeste, actualizeaza si verifica situatii centralizatoare cu furnizorii;
 Intocmeste pontajul personalului; Centralizeaza concediile personalului;
 Colaboreaza cu departamentul financiar central;

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024