Operator Introducere Date

FM ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- cunostinte Excel;
- atentie la detalii;
- responsabilitate;

Descrierea jobului

-Introduce corect datele in sistemul informatic si verifica corectitudinnea documentelor de receptie/expeditie/mutatii interne efectuate;
-Asigura acuratetea stocului teoretic cu stocul fizic;
-Verifica dacă documentele legate de activitatea din depozit sunt întocmite corespunzător.

With more than 27 000 collaborators worldwide, FM LOGISTIC ensures the optimization of the global supply chain: warehousing (computerized inventory management, order processing etc), co-packing, food co-manufacturing and industrial manufacturing, transportation / distribution.

From production to consumption, responsiveness, flexibility, quality and safety make FM LOGISTIC a real creator of value added.

Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.