Operator introducere date

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Gândește-te că în echipa noastră, fiecare zi începe cu un zâmbet și se încheie cu o reușită!
Dacă vrei să fii noul nostru coleg, aplică și tu pentru un job la UNIQA Asigurări!

• Studii superioare in curs/finalizate;
• Cunostinte de limba engleza – mediu;
• Cunostinte de Microsoft Office;
• Abilitati de comunicare si prezentare;
• Orientare catre rezultate;

Descrierea jobului

• Verifică în conformitate cu normele de subscriere și înregistrează în sistemul informatic polițele emise pe suport hârtie;
• Face verificări și operează în sistem corecțiile care se impun;
• Respectă normele minimale de productivitate și eficientizare a activității;
• Raportează periodic activitatea desfășurată către coordonator.

Program Full-time, L-V.
Rolul este pe perioada determinata - 6 luni

UNIQA Asigurari a devenit cea mai noua membra a UNIQA Group Austria, odata cu preluarea la finele anului 2008 a companiei UNITA, prima companie cu capital privat din Romania. UNIQA Asigurari se situeaza printre liderii pietei de asigurari generale din Romania, are in prezent aproximativ 1100 de angajati in 46 de sucursale si 101 de agentii si furnizeaza servicii pentru mai mult de 550.000 de clienti. Obiectivul UNIQA Asigurari este de a creste in mod sustinut, constant si puternic pe piata de asigurari locala, Romania reprezentand o piata foarte importanta pentru strategia UNIQA Group Austria in regiune.
UNIQA Group Austria este unul dintre cele mai dinamice si profitabile grupuri de asigurari din Centrul si Sud Estul Europei, lider al pietei austriece si jucator important pe toate cele 20 de piete in care are activitate, având aproximativ 17.500 angajati, 5,7 milioane clienti si aproape 13 milioane polite în 20 de piete regionale.
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos