Publicat 30 Sep 2019 | Expiră 31 Oct 2019

OPERATOR INTERVIU - LOCATII FIXE - PROJECT BASED

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul candidatilor:
- abilități de comunicare;
- seriozitate, responsabilitate, amabilitate;
- respectarea instrucțiunilor primite;
- disponibilitate de a lucra timp de 7 zile dupa un program stabilit in cadrul proiectului.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- completarea de chestionare in magazine timp de 7 zile consecutiv;
- respectarea termenelor de culegere a datelor din teren și de predare a tuturor materialelor;
- participarea obligatorie la sesiunile de instruire premergătoare activității de culegere a datelor;
- respectarea normelor de calitate;
- respectarea programul de lucru zilnic pe durata proiectului (6-8 ore/zi).

Beneficii:
- bonusuri in functie de performanta si pentru continuitate/vechime;
- adeverinta practica specialitate - daca este cazul (valabil pentru studenti);
- flexibilitate in programul de lucru.

MEDNET Marketing Research Center este o companie de cercetare de piață privată, cu capital autohton, ce reunește experiența unor cercetători cu vechime în domeniu, cu dinamismul tinerei generații, reușind astfel să ofere servicii de cercetare de marketing de o calitate ireproșabilă.
MEDNET Marketing Research Center este membră ESOMAR (The World Association for Research Professionals) și SORMA (Societatea Română de Marketing și Cercetarea Opiniei Publice) fapt ce constituie o garanție în plus pentru calitatea serviciilor oferite.

Expirat
OPERATOR INTERVIU - LOCATII FIXE - PROJECT BASED  -  MEDNET Marketing Research Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles