Publicat 29 Mai 2010 | Expiră 29 Mai 2010

operator internet

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ambitios si perseverent

Descrierea jobului

posibilitate de avansarе

Vrei sa lucrezi in cadrul unei echipe de top si fara sefi uraciosi?
Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun?
Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile?
Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...
Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in internet…restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai.

Pentru a incepe trebuie sa urmezi pasii de mai jos…mai multe detalii gasesti pe

1

Expirat
operator internet  -  wmelania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles