Publicat 09 Dec 2019 | Reactualizat 06 Ian 2020 | Expiră 09 Ian 2020

Operator Incarcator frontal/ Mecanic deservent utilaj (Vola)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii tehnice, de preferinta profil electric, mecanic sau electro-mecanic;
- 2-3 ani experienta profesionala intr-un post similar
- Permis de conducere categoria B si/sau C
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa

Descrierea jobului

- Operarea incarcatorul frontal in interiorul statiei si supravegherea functionarii utilajului
- Intretinerea preventiva si repararea incarcatorului frontal in caz de avarie
- Evidenta orelor de functionare a utilajului
- Pregatirea utilajului pentru efectuarea lucrarilor de incarcare/ descarcare
- Verificarea calitatea lucrarilor efectuate
- Incarcarea materialelor in mijloacele de transport
- Descarcarea materialelor din mijloacele de transport
- Efectuarea lucrarilor de curatare, afanare si nivelare a terenurilor
- Efectuarea lucrarilor de compactare.

Societatea Administrare Active Sector 3 a fost infiintata in scopul asigurarii unei mai bune gospodarii a bunurilor imobile apartinand domeniului public si privat al Municipiului Bucuresti, respectiv a Consiliului Local al Sectorului, Bucuresti.

Din anul, suntem producatori de prefabricate beton si asfalt, Societatea noastră dispunand de:

o centrală de betoane pentru producerea betonului marfă și a betonului rutier model Liebherr, tip BETOMAT II-345, o fabrică proprie de elemente prefabricate de beton, alcătuită dintr-o hală de producție în care se desfășoară procesele de realizare a armăturilor pe de o parte, și pe de altă parte sunt realizate procesele tehnologice de turnare a betoanelor în cofrajele cu armături, pentru diverse tipologii de elemente prefabricate. o instalație modernă pentru prepararea mixturilor asfaltice, model BENNINGHOVEN BA, care asigură o capacitate operațională de producție cuprinsă întretone/oră, o instalație modernă pentru prepararea emulsiei bituminoase cationice, model MASSENZA Embac 4000×2, care asigură o capacitate de producție de 10 tone/oră, situate la punctul de lucru din Popesti-Leordeni, Soseaua de Centura, nr. 111, Judetul lfov.

Motoul care ne ghideaza activitatea: " Oamenii cu care lucram, sunt cea mai pretioasa resursa!"

De aceea, ne formam o echipa din specialisti orientati catre rezultate, dornici sa contribuie alaturi de noi, la indeplinirea obiectivelor strategice ale societatii.

Daca doriti sa faceti parte dintr-o echipa de oameni harnici, implicati si dedicati, va asteptam cu drag alaturi de noi!

AAS3

Expirat
Operator Incarcator frontal/ Mecanic deservent utilaj (Vola)  -  ADMINISTRARE ACTIVE SECTOR 3 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles