Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Operator Gestiune si Contabilitate primara

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
Abilitati excelente de corespondenta electronica;
Abilitatea de a lucra independent, intr-un mod eficient si intr-un ritm rapid;
Atentie sportita la detalii;
Experienta in domeniul alimentatiei publice/Horeca;
Persoana dinamica, serioasa, punctuala si organizata;

Descrierea jobului

Iata ce ai face la Bucate pe Roate:

  • Inregistrare NIR-uri
  • Inregistrare Avize
  • Verificare registru de casa
  • Gestionarea contractelor inregistrate in sistem
  • Emitere facturi fiscale
  • Emitere bonuri fiscale
  • Inregistrare bonuri de consum
  • Indosarierea tuturor documentelor catre contabilitate
  • Descarcarea gestiunii la sfarsitul lunii
Program de lucru luni-vineri (09:00 – 18:00).
Pachet salarial calculat in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei
O masa pe zi (proaspata si sanatoasa)
Mediu de lucru tanar, dinamic si modern

Descrierea companiei

Bucate pe Roate isi mareste echipa!

Te asteaptam sa te alaturi unei echipe de peste 30 de persoane cu diferite specializari.

Ai ocazia sa lucrezi intr-un laborator de aproximativ 400mp recent amenajat si utilat cu sisteme de calitate si siguranta alimentului certificate (HACCP, ISO9001 si ISO22000).

Avem o experienta de peste 7 ani in domeniu, suntem intr-o dezvoltare continua si cautam persoane dornice sa se alature echipei noastre.

Pentru interviu va rugam sa ne trimiteti CV-ul pe email: birou@bucateperoate.ro

Expirat
Operator Gestiune si Contabilitate primara  -  BUCATE PE ROATE