Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Operator Gestiune si Contabilitate primara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte si cunostinte necesare:
- Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
- Abilitati excelente de corespondenta electronica;
- Abilitatea de a lucra independent, intr-un mod eficient si intr-un ritm rapid;
- Atentie sportita la detalii;
- Studii in domeniul financiar-contabil;
- Bune cunostinte de utilizare PC - pachetul Microsoft Office – Excel;
- Persoana dinamica, serioasa, punctuala si organizata;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Inregistrare NIR-uri;
- Inregistrare Avize;
- Verificare registru de casa;
- Gestionarea contractelor inregistrate in sistem;
- Emitere facturi fiscale;
- Inregistrare bonuri de consum;
- Indosarierea tuturor documentelor catre contabilitate;
- Descarcarea gestiunii la sfarsitul lunii;
- Verificare zilnica e-mail;
- Corespondenta prin e-mail cu furnizorii;
- Oferte de pret.

S.C. SERVPLAST S.R.L., societate comercială înființată în anul 2005 cu capital românesc, cu sediul în Localitatea Craiova, Strada Tudor Vladimirescu, Numarul 49, Județul DOLJ, telefon: 0723 276 766, înmatriculată la Registrul Comerțului cu Numărul de ordine: J16/514/2005, Cod de identificare fiscală: RO 17327180.

Principalele servicii oferite de către societatea noastră :

- producție și montaj tâmplărie PVC și ALUMINIU;
- producție și montaj rulouri interioare și exterioare din PVC și ALUMINIU;
- producție și montaj glafuri interioare și exterioare din PVC și ALUMINIU;
- producție și montaj jaluzele interioare și exterioare din PVC și ALUMINIU;
- montaj uși industriale;
- placare fațade cu BOND;
- montaj tâmplărie rezistentă la foc.

Exemple de lucrări realizate de către societatea noastră :

- ELPRECO S.A. – Craiova;
- Spitalul Clinic Colentina – București;
- Liceul Tehnologic UCECOM “Spiru Haret” Craiova;
- Sediul Companiei de Apă OLTENIA S.A. – Craiova;
- Colegiul Național Militar “Tudor Vladimirescu” Craiova;
- Complexul de agrement acvatic WATER PARK – Craiova;
- Spitalul Clinic de Urgență Militar “Dr. Ștefan Odobleja” – Craiova;
- Lucrări efectuate în Austria și Italia.

Produsele noastre sunt realizate din materiale agrementate conform Legislației Europene.

Firma noastră este o firmă dinamică, obiectivele principale fiind: PROMPTITUDINEA și CALITATEA produselor.

Expirat
Operator Gestiune si Contabilitate primara  -  S.C. SERVPLAST S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles