Publicat 28 Nov 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Operator Front office / lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Magazin si service GSM

Descriere job:
- Activitati de front office
- Confirma comenzi primite prin e-mail/telefon.
- Relatii clienti generale prin telefon, e-mail si magazin.
- Incaseaza numerar pentru vanzarile directe.
- Preia comenzi plasate telefonic/prin e-mail.
- Urmareste coletele expediate pana la ridicarea acestora de catre clienti.
- Ofera informatii relevante si corecte despre produsele si serviciile promovate.
- Gestioneaza si rezolva solicitarile primite de la clienti.
- Monitorizeaza piata din punct de vedere al concurentei, tendintelor noi si cerintele clientilor.

Experienta intr-un call center sau in orice alt loc de munca ce presupune interactiunea cu publicul este un avantaj, dar nu o conditie obligatorie. De asemenea cunostintele GSM sau experienta de lucru cu Smartbill.

Beneficii Oferite:
Salariu fix + comision si bonusuri in functie de performanta.
Posibilitatea de a te dezvolta, un mediu in care sunt apreciate ideile personale.

Expirat
Operator Front office / lucrator comercial  -  SC Broadband Technology SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles