Gratis

Operator Facturare

DONA.Logistica

Candidatul Ideal

Dona. Logistica isi mareste echipa!

Cautam un coleg care sa se alature echipei noastre tinere si dinamice astfel incat sa construim impreuna succesul!

Descrierea jobului

Detalii despre acest post le vom discuta la interviu, unde ne vom si cunoaste. Pana atunci, pentru a-ti putea forma o imagine, vezi cateva dintre responsabilitatile atasate pozitiei, astfel:

  • preia comenzile de la clienti;
  • factureaza comenzile primite prin mail si fax;
  • mentine un stoc optim de marfa in vederea facturarii;
  • urmareste solutionarea cererilor de retur, transmite clientului informatii privind statusul acestora si ulterior facturile de stornare, in cazul celor aprobate si acceptate.

Iti oferim:

  • beneficii materiale formate din salariu fix aliniat pietei, corelat cu nivelul de experienta si abilitati, tichete de masa si bonus de performanta;
  • program de lucru luni-vineri, 8 ore pe zi;
  • tichete de masa;
  • asigurare de sanatate;
  • card discount in Farmaciile DONA;
  • acces gratuit la biblioteca digitala Bookster;
  • echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale.

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita de peste 30 de ani in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmaciile proprii. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 300 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024