Gratis

Operator facturare

GEORGIA FRUIT SRL

Candidatul Ideal

Societatea GEORGIA FRUIT SRL cauta contabil primar/operator facturare pentru sediul din Voluntari.

Candidatul Ideal:
  • Experienta in operarea documentelor contabile;
  • Cunostinte de Microsoft Office;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Experienta anterioara in domeniul facturarii sau contabilitatii cu programul Saga;
  • Cursuri sau facultate de specializare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectuarea operatiunilor de intrare/iesire marfa in/din gestiune;
  • Inregistrarea corecta a documentelor in evidenta contabila;
  • Intocmirea facturilor fiscale;
  • Gestionare stocuri de marfa;
  • Intocmire registru de casa;
  • Emitere NIR;
  • Organizarea si arhivarea documentelor;
  • Transmiterea documentelor financiar contabile catre expertul contabil;
  • Program de Lucru L-V 6:00-14:00 Si S 6:00-12:00.
Beneficii:
  • Mediu de lucru placut;
  • Birou personal;
  • Echipa tanara;
  • Oportunitate de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Companie cu activitati de comert legume- fructe.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024