Operator facturare

SAREROM 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare economice;
- Limba engleză – nivel mediu;
- Cunoștințe Word și Excel;
- Abilitati foarte bune de comunicare verbala si scrisa;
- Persoană foarte bine organizată, atentă la detalii;
- Atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate;
- Punctual(a), capacitate de planificare.

Descrierea jobului

- administrarea operatiunilor de facturare a marfurilor si produselor livrate catre clienti;
- transmiterea in timp util a comenzilor primite de la clienti catre Departamentul de Depozitare si Gestiune Produselor;
- desfasurarea corespondentei electronice cu beneficiarii in vederea stabilirii detaliilor livrarii;
- preluarea comenzilor de la clienti/departament vanzari si verificarea disponibilitatii produselor;
-preluarea zilnica a stocurilor de produse finite si transmiterea lor catre departamentul vanzari
- completarea setului de documente pentru expeditie si transport (avize de expeditie, facturi, CMR, foi de parcurs, delegatii pentru soferi, declaratii de conformitate etc);
- evidenta numerelor in registrul de intrari/iesiri;
- indosarierea documentelor pentru arhivare.
-Intocmirea facturilor de vanzare si transmiterea lor catre clienti

Beneficii:
- salariu fix, bonuri de masa, plus masa zilnica de pranz la cantina proprie
- mediu de lucru profesionist,colectiv tanar, intr-o companie in dezvoltare
-posibilitate reala de avansare in cadrul departamentului vanzari

SAREROM-Salina Turda detine in Campia Turzii cea mai noua si moderna fabrica de prelucrare a sarii din Europa.
Publicat 13 Sept. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.