Operator facturare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

MAX BAU MATERIALE SRL, angajeaza operator facturare cu urmatoarele cerinte:
- Experienta relevanta intr-un post similar, inclusiv in utilizarea de programe specifice de facturare si evidenta de gestiune
- Constituie un avantaj cunostinte utilizare Wizpro, Wizcount
- Experienta in utilizarea pachetului Microsoft Office ( preponderent Excel si Word )
- Abilitati de comunicare si relationare.
- Spirit de organizare, proactivitate, seriozitate

Descrierea jobului

Atributii principale :
- Intocmirea documentelor aferente primirii si vanzarii marfurilor, inclusiv facturare, in sistemul informatic al societatii.
- Intocmirea documentelor diverse care tin de functionarea optima a filialei – rapoarte, situatii, tabele, informari, etc., conform fisei postului.
- Mentinerea, in limita de competenta si a fisei postului, a relatiei cu diversi colaboratori si furnizori de servicii;
- Gestionarea documentelor, a registrelor, dosarelor, a bazelor de date regionale si a arhivei filialei.
​- Mentinerea unui standard ridicat al calitatii serviciilor.

Max Bau Materiale SRL este o companie de distribuție nationala de materiale de construcții înființată in septembrie 2018, rezultatul colaborării dintre Telemos Capital , un fond de investitii din Marea Britanie, si Ascenta Management, o companie de management de investitii din Romania. Desi a fost infiintata spre sfarsitul anului 2018, in prezent compania detine opt depozite regionale (Bucuresti, Brasov, Cluj, Suceava, Craiova, Galati, Timisoara si Buzau ) , fiind condusa de o echipa cu experiență de management in domeniu de peste 25 ani. Obiectivul pentru următorii ani este sa ajungem la acoperire națională cu 10 depozite situate in principalele orase ale regiunilor traditionale din Romania.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos