OPERATOR FACTURARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:

- ai experienta intr-un departament de facturare
- ai viteza mare de introducere a datelor
- cunosti un program de facturare
- ai cunostinte de Excel si Word
- esti minim absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat
- esti o persoana dinamica, ordonata, capabila sa lucreze in conditii de stres

Descrierea jobului

- preluarea, prelucrarea si verificarea comenzilor
- emite facturile
- intocmirea documentelor aferente primirii si vanzarii marfurilor,
- intocmirea documentelor de intrare dupa receptie marfa,
- monitorizare stoc faptic si scriptic
- intocmeste diferite rapoarte,

Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos