Gratis

Operator facturare si vanzare - complex Doraly

HAUSBERG ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

- 80% din activitate inseamna facturare si vanzare

Persoana cu atitudine pozitiva;
Usurinta in a acumula noi cunostinte, spontaneitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Vinde produsele firmei atat clientilor existenti cat si clientilor noi;
Emite facturi clientilor care cumpara produse din magazin;
Prezinta oferta firmei potentialilor client care intra in magazin;
Pregateste marfa comandata de client;
Aranjeaza produsele pe rafturi, fara deteriorarea acestora;
Marcheaza cu preturi produsele din magazin, conform catalogului;
Verifica periodic stocurile din magazine si in cazul neregulilor anunta seful de magazin;
Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre detaliile tehnice ale produselor;
Urmareste incasarea la termenele stabilite a sumelor datorate de client.

Programul de lucru este:
L - V - 08:00 - 17:00
S: 08:00 - 15:00

Beneficii:
Prima de Paste;
Prima de Craciun;
Abonamnet medical la Regina Maria dupa expirarea perioadei de proba de 3 luni;
Discounturi la produsele firmei.

Suntem o companie multinationala, de cel putin 15 ani pe piata din Romania, cu sediul in Voluntari, Judetul Ilfov care are ca obiect de activitate comertul en gross al produselor electrocasnice mici, menaj, obiectelor sanitare si produselor pentru gradina. Avem in portofoliu un numar de 3000 de clienti, printre care se numara retaileri precum: Carrefour, Cora, Leroy Merlin, Kaufland, Metro, Arabesque, Dante.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024