Gratis

Operator Facturare

NK SMART CABLES SRL

Candidatul Ideal

Nivelul de studii – minim Bacalaureat
Aptitudini şi competenţe personale:
- experinta pe un post similar minim 1 an;
- punctualitate; încredere în sine;
- putere de organizare si concentrare; ascultare activă;
- capacitate de analizã, sintezã si negociere; incadrare in termene-limita;
- capacitatea de a învăţa (invatare continua);
- solide cunoştinţe de culturã generalã; aptitudini tehnice;
- cunostinte operare MS Office - Excel - minim nivel mediu verificat prin testare, CRM si ERP

Descrierea jobului

- raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale, NIR etc);
- pastreaza datele, dosarele, fisele complete, corecte si accesibile;
- interactioneaza telefonic cu clientii (telefon, e-mail etc)
- raspunde cu promptitudine solicitarilor, cauta solutii alternative in rezolvarea problemelor;
- se asigura de acuratetea datelor transmise catre clienti/colegi;
- identifica noi modalitati de lucru si imbunatateste continuu standardele de calitate pentru serviciile oferite clientilor ;
- isi mentine calmul atunci cand interactioneaza cu clienti ostili/dificili;
- manifesta un comportament decisiv in situatii critice, actioneaza rapid pentru a rezolva o situatie;
- isi pastreaza obiectivitatea, lasand la o parte sentimentele personale;
Activitatea se va desfasura la punctul de lucru de la adresa: Str. Intrarea Oxigenului, Nr. 13A, Com. Cernica, Jud. Ilfov

Descrierea companiei

NK Smart Cables SRL – THE ELECTRIC SOLUTUION

De la înființarea companiei în 2008, viziunea noastră a fost să ne dezvoltăm continuu și sustenabil pentru a deveni una dintre cele mai importante companii de pe piața de cablu din Europa de Est și cea mai bună alegere pentru furnizori, clienți și angajați.

Oferim o gamă largă de produse, la standarde europene de calitate, ceea ce ne permite să ne asigurăm că oferim partenerilor noștri de afaceri cele mai bune soluții tehnice și viteze de livrare pentru a-și atinge obiectivele în termenele prevăzute.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024