Gratis

Operator facturare / Casier - magazin sportiv

SC OPENBOX CONSULTING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de sport? Atunci te asteptam in echipa noastra!

Si cum atitudinea conteaza, ne dorim sa fii:
- Un bun comunicator;
- Deschis catre invatare si asimilare de informatii noi;
- Persoana responsabila, capabila sa urmareasca rezultatele;
- Meticulos si ordonat.

Descrierea jobului

Atributiile tale in echipa noastra vor fi:

- Emiterea facturilor si bonurilor fiscale pe baza comenzilor receptionate;
- Efectuarea stornarilor sau a eventualelor reglari de marfa;
- Introducerea in gestiune a produselor venite de la furnizorii interni si externi;
- Verificarea corectitudinii documentelor emise si primite;
- Receptionarea marfii sosite de la furnizorii interni si externi;
- Arhivarea documentelor primite si emise;
- Comunicarea telefonica atat cu clientii, cat si cu magazinele partenere, asupra tuturor activitatilor de mai sus

Avem nevoie sa stii urmatoarele:
- Microsoft Office (Word, Excel), la un nivel mediu;
- Cunostinte de contabilitate primara - constituie un avantaj;
- Limba engleza, la un nivel mediu

Beneficii:
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica;
- Posibilitate de dezvoltare;
- Salariu motivant si bonus in functie de performante;
- Beneficiezi de training si participare la evenimentele organizate de companie;
- Beneficiezi de preturi preferentiale la echipamente comercializate.

Pentru ca ne dorim o buna desfasurare a procesului de recrutare, va rugam sa raspundeti la mini interviul de la final.

Openbox Consulting este proprietarul platformelor Tenisshop.ro, SnowSports.ro, KtTape.ro si SwitchShop.ro si detine un showroom central de 200mp in Bucuresti, Calea Mosilor 62-68. teniSShop.ro este cel mai mare magazin specializat in comercializarea echipamentelor de tenis de camp si tenis de masa atat in mediu online cat si offline. Suntem o echipa tanara, pasionata de sport, cu o vechime pe 10 ani. SnowSports.ro este un magazin dedicat sporturilor de iarna, ski si snowboard. De asemenea suntem importatori a brandurilor cunoscute: Jones, Bataleon, Nidecker, Armada, Protest si multe altele.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024