Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Operator fabrica ulei

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Disponibilitatea de a lucra in schimburi;
-Studii: medii/superioare;
-Varsta maxima 35 de ani
-Capacitate de organizare si motivatie;
-Dexteritate si atentie la detalii;
-Rezistenta la stres;
-Seriozitate si reponsabilitate;

Descrierea jobului

-Respectarea programului si intregul proces de fabricatie;
-Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru;
-Ocuparea de functionare,reglare si mentinerea liniei de productie la parametrii stabiliti de functionare si de calitate a produsului finit si depozitarea corecta a acestuia;
-Implicarea activa in indeplinirea obiectivelor de calitate eficienta stabilite;
-Initierea unor actiuni pentru a preveni aparitia neconformitatilor legate de produs, procesdul de productie si sistemul de calitate;
-Asifurarea incarcarii si descarcarii produselor finite vrac, asistenta la fabricarea, ambalarea si livrarea produselor finite vrac.
-Mentine curatenia in zona de lucru, verificarea vizauala a starii tehnice a echipamentelor si utilajelor implicate in procesul de productie;
-Solicitarea superiorilor ori de cate ori se sesizeaza nereguli;

Oferim:
-Pachet salarial motivant;
-Tichete de masa;
-Transport asigurat;
-Posibilitati de calificare profesionala;
-Loc de munca stabil;
-Colectiv de munca placut;
-Indrumare si coordonare;

Descrierea companiei

Compania noastra se ocupa cu:

-Prelucrarea produselor agricole oleaginoase;
-Productie ulei si srot;

Expirat
Operator fabrica ulei  -  SC MARAGRO SRL