Gratis

Operator Escape Room (game master)

Captive Escape Room
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajăm o persoană entuziastă, de gașcă și plină de energie pentru un job cool, cu program flexibil.

Nivel de experiență: student / entry-level

Ce îți cerem?
  • Să fii punctual/ă;
  • Să fii mega sociabil/ă, prietenos/oasă și (exagerat de) politicos/oasa (interacțiunea cu clienții și satisfacția lor stau în centrul filosofiei noastre de business);
  • Obligatoriu: să știi bine limba engleză (camerele noastre pot fi jucate atât în limba română, cât și în engleză. Mulți turiști străini ne calcă pragul, așa că stăpânirea limbii engleze devine un punct important în selecția noastră);
  • Să fii atent/ă (deși pare simplu, supravegherea, în timp real, a echipelor care se joacă necesită o bună înțelegere a jocului, iar aranjarea camerelor implică multă atenție pentru detalii);
  • Să fii multitasking;
  • Să găsești repede soluții în situații de criză;
  • Să fii un jucator/o jucătoare de echipă (aici, toți suntem prieteni și ne place să lucrăm împreună; plănuim să ne extindem, deci sunt multe lucruri de făcut și trebuie să ne ajutăm unii pe alții);
  • Să fii organizat/ă;
  • Să înveți repede;
  • Să știi să folosești calculatorul (cunoștințe basic de utilizare);
  • Experiența în relaționarea cu clienții este un plus;
  • Să fii bun/ă prieten/ă cu limba română;
Dacă nu ai experiența necesară, nu te îngrijora! Noi suntem aici să te învățăm!

Descrierea jobului

Ce presupune jobul?
  • Întâmpinare clienți;
  • Prezentarea jocului și a regulilor;
  • Supraveghere;
  • Activități adiacente (fotografierea echipelor, completarea bazei de date, completarea necesarului escape room-ului, curățenie, efectuarea rezervărilor, ofertare, etc.).

Ce oferim?
  • Salariu de început: 2200 ron NET;
  • Program flexibil, deci te susținem în finalizarea cursurilor tale;
  • Dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și entuziaste, cu planuri mari și multă energie.

Captive Escape Room este una dintre cele mai apreciate locații de escape rooms din România. Cu cinci camere de joc spectaculoase, o recepție primitoare și o atmosferă plăcută, Captive vă invită să intrați în lumea fascinantă a jocurilor de evadare. Aveți ocazia să rezolvați toate enigmele, să descoperiți misterele ascunse în fiecare cameră și să intrați în rolul unui veritabil detectiv. Mecanismele complexe, care se vor activa pe neașteptate, provocările logice care vă vor ține cu sufletul la gură pe tot parcursul jocului, suspansul și distracția transformă Captive Escape Room într-un loc care furnizează experiențe memorabile clienților săi.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024