Gratis

Operator echipamente SMT

A-E ELECTRONICS SA
5 poziții

Candidatul Ideal

Vino in echipa noastra si te premiem cu 1000 de lei la primul salariu​​
  • Studii tehnice,
  • Cunostintele de electronica si experienta pe linii de asamblare constituie un avantaj
  • Capacitate dezvoltată de analiza si gestionare a sarcinilor
  • Riguros in respectarea procedurilor de lucru
  • Atentie la detalii
  • Motivatie pentru a invata lucruri noi intr-un mediu dinamic si provocator unde este instruit si spijinit in dezvoltarea profesionala
  • Are bune abilitati de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Operare echipamente de plantare a componentelor SMD prin tehnologia SMT pe placile electronice
  • Inspectia calitatii lucrărilor efectuate
  • Semnalarea neconformităţilor constatate privind procesele, produsele cu care vine în contact prin sarcinile de lucru
Beneficii:
  • Bonus de performanta, acordat trimestrial
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou (Paste, Craciun, zi de nastere etc.)
  • Asigurare medicala si asigurare de viata
  • Voucher de vacanta
  • Decontare transport public intraurban

Descrierea companiei

www.aee.ro
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024