Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 31 Mai 2019

Operator echipament infoliat bagaje - Aeroportul Cluj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Limba engleză nivel mediu de conversaţie (cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj)
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru program lucru tura;
- Spirit de lucru in echipa;
- Tinuta si aspect ingrijit.

Descrierea jobului

Opereaza in incinta Terminalului Plecari – Aeroportul International Timisoara echipamente de securizare a bagajelor/coletelor si incaseaza contravalorea acestor prestatii.

CERINTE:
- Cazier
- Permis de conducere categoria B + auto personal

OFERTA:
- salariu net lunar 1500 lei;
- tichete de masa;
- decontare transport;
- bonusuri in functie de performanta;
- prime ocazionale.

S.C. DON RAMOS NEGOCIO S.R.L. este o companie cu capital integral privat romanesc infiintata in anul 2001 de profesionisti in domeniul aeroportuar, care a avut inca de la infiintare ca principal obiectiv implementarea pe piata romaneasca a unui nou tip de serviciu conex transportului aerian la standardul calitativ existent in aeroporturile internationale moderne.

Incepand din luna mai 2003, societatea a initiat in premiera nationala prestarea in cadrul punctului de lucru deschis la Aeroportul International Bucuresti Otopeni a serviciului de impachetare de securizare a bagajelor pasagerilor, serviciu optional care vine in intampinarea necesitatilor pasagerilor care calatoresc pe rute aeriene atit interne cat si externe.

Expirat
Operator echipament infoliat bagaje - Aeroportul Cluj  -  Secureplus S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles