de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2006 | Reactualizat 07 Dec 2006 | Expiră 14 Dec 2006

OPERATOR DTP

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Photoshop Illustrator - nivel avansat, experienta de lucru min 3 ani (obligatoriu);

- persoana organizata, capabila sa respecte termenele limita, atenta la detalii;
- persoana cu initiativa, flexibila, creativa, capabila sa lucreze in echipa;
- experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- persoana comunicativa, limba Engleza nivel avansat.

Descrierea jobului

Operare pe calculator - programe de editare texte si machete.
Studii de piata si campanii promotionale.
Cautat imagini editare
Salariu motivant, mediu de lucru modern.

COMPANIE DE REFERINTA IN DOMENIUL PRODUCTIEI SI DISTRIBUTIEI PRODUSELOR ALIMENTARE

Expirat
OPERATOR DTP  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles