Publicat 06 Apr 2021 | Reactualizat 04 Mai 2021 | Expiră 07 Mai 2021

Operator direct marketing - call center business to business

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Primăvara vine cu vești bune - NE MĂRIM ECHIPA!

  • Ești o persoană sociabilă, interacționezi ușor cu cei din jurul tău, ești orientat/ă spre performanță?
  • Vrei să lucrezi într-o echipă tanară și dinamică, în care să faci [primii] pași buni în carieră?
  • Te invităm în echipa noastră, unde activitatea de telemarketing este întotdeauna o provocare.
  • Vino să iei contact cu cele mai mari companii, să construiesti alături de noi relații de parteneriat și să-ți dezvolți abilitățile de comunicare și relaționare!

Ce ar trebui să știi, să iți placă sau să îți dorești?
  • Să îți placă să vorbești și să comunici ușor cu ceilalți;
  • Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;
  • Să fii atent la ce spun clienții și la alte detalii;
  • Să îți dorești sa înveți permanent lucruri noi;
  • Să ai abilitatea de a convinge;
  • Să privești fiecare proiect ca pe o oportunitate de dezvoltare.

Descrierea jobului

În ce va consta activitatea ta?

  • Vei fi prima verigă în relația de vânzări a clienților nostri.
  • Comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a prezenta avantajele pe care le oferă cele mai importante companii din Romania către persoane de decizie din companii locale sau internaționale;
  • Oferi informații relevante despre evenimente de afaceri, campanii, proiecte etc;
  • Urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea obiectivelor stabilite.
Ce îți oferim?
  • Training în domeniul activității de contactare telefonică a reprezentanților companiilor, de promovare a serviciilor oferite de cele mai importante companii din Romania, de colectare și actualizare a informațiilor în baza noastră de date;
  • Un program de lucru flexibil: part-time (6 ore) sau full-time (8 ore);
  • Posibilitatea de a lucra in proiecte de comunicare business-to-business pentru top 3 in IT & C, logistica si curierat, top 3 in industria auto, sau alte industrii cu adevărat importante.
  • Mediu dinamic, atmosfera prietenoasă, echipă tânără;
  • Salariu fix + bonus de performanță

DOINGBUSINESS.RO este una din principalele companii locale specializate în soluții de comunicare multimedia business-to-business (portaluri de afaceri, publicatii, evenimente, servicii marketing direct etc).

Îți oferim posibilitatea de a lucra în cadrul unei echipe de profesioniști cu proiecte interesante în domeniul comunicării B2B. Cu o experienta de peste 17 ani de activitate pe piața de comunicare, DOINGBUSINESS.RO și-a creat reputația unei companii serioase, care pune accent pe calitatea și profesionalismul serviciilor oferite clienților și partenerilor sai, care formează și stimulează angajații să se dezvolte pe plan profesional.

Pentru mai multe detalii, viziteaza portalurile noastre www.doingbusiness.ro, www.kompass.com si www.ceoconference.ro .

Expirat
Operator direct marketing - call center business to business  -  DOINGBUSINESS.RO srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles