Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 19 Iul 2019

Operator Depozit

1 post

Candidatul ideal

Contract de munca pe perioada determinata de 3 ani, angajare externa.

  • Pregateste comenzile de colectare / ambalare / expediere pentru clienti asigurandu-se ca acestea sunt insotite de documentele corespunzatoare
  • Asigurara corectitudinii tuturor stocurilor in depozit
  • Operarea achizitiilor de produse in sistemul de operare JDE
  • Crearea listelor de ambalare si actualizarea informatiilor de transport in baza de date
  • Receptioneaza calitativ si cantitativ marfa si intocmeste documentele aferente;
  • Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
  • Interactiunea cu logistica tertilor furnizori de servicii
  • Asistarea si monitorizarea interventiilor furnizorului de servicii la depozit
  • Livrarea comenzilor catre clientii din Bucuresti

Descrierea jobului

  • Nivel studii: medii (diploma bacalaureat);
  • Experienta similara de minim 2 ani
  • Cunostinte de calculator - program gestiune
  • Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul profesional;
  • Dorinta de invatare continua;
  • Organizat, atent la detalii
  • Permis categoria B.
  • Reprezinta avantaj - permis de lucru pe stivuitor
Beneficii: program de lucru L-V, tichete de masa, decont transport, abonament medical Regina Maria, asigurare de viata, bonus anual de performanta, mediu de lucru profesionist si curat.
Depozitul este in Iride Park, la 5 minute de statia de metrou Pipera.

Alcon Pharmaceuticals as the global leader in eye care is helping people see the world better through advanced surgical and vision care products. We serve eye care professionals and their patients in more than 180 countries, reaching 90% of the globe, to help millions of people see the world better with clarity, color and beauty.

Operator Depozit  -  Alcon Romania