Publicat 07 Apr 2017 | Reactualizat 08 Mai 2017 | Expiră 09 Mai 2017

OPERATOR DEPOZIT LOGISTICA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana energica, combativa, serioasa si organizata, dornica de munca intr-un mediu dinamic;
Bun simt tehnic, forma fizica buna, rabdare si atentie sporita la detalii
Posesor de autorizatie ISCIR;
Capacitate de lucru in echipa, abilitati de comunicare si relationare;
Fara antecedente penale;
Prezinta avantaj experienta anterioara pe stivuitor;
Cunostinte de lucru cu scaner-ul de marfuri;
Cunostinte de operare calculator
Experienta intr-un program de gestiune constituie un avantaj

Descrierea jobului

Asistare la organizarea livrarilor / gestionarea masinilor la livrare
Supraveghere a activitatii de livrare si coletare marfa
Urmareste livrarea la timp a partidelor de marfa
Participa la receptia cantitativa si calitativa a materialelor si la aranjarea marfurilor pe sortimente
Intretinerea si pastrarea in buna stare de functionare a instalatiilor de ridicat (motostivuitor)
Participa la eliberarea marfurilor in baza formularului de comanda/ factura / aviz insotire a marfii
Verifica marfa de pe stoc
Organizeaza marfa in functie de lista de incarcare si trasee prestabilite
Etichetarea si scanarea marfurilor

TRANSGOR LOGISTIK este o companie ce presteaza servicii de depozitare, expeditii interne si internationale, transporturi rutiere de marfa in toata Europa.
Societatea are implementat sistemul de Management al Calitatii conform ISO 9001:2015 de catre TUV Rheinland.
Suntem membri ai Uniunii Societatilor de Expeditie din Romania si ai Asociatiei Romane de Transport Rutier International
Prin USER suntem afiliati FIATA (Federation Internationale des Associations de Transitaires et Assimiles), organizatia mondiala a transportatorilor.

Expirat
OPERATOR DEPOZIT LOGISTICA  -  Transgor Logistik