OPERATOR DE UTILAJE SI INSTALATII

Bürstadt Furniture 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

OPERATOR DE UTILAJE ȘI INSTALAȚII (m/f/d) pentru producție mecanică și ambalare în două sau trei schimburi (35 de ore pe săptămână)
  • Ați absolvit studii profesionale în într-o meserie sau un domeniu tehnic (mecanic industrial sau cunoștințe comparabile)
  • Aveți experiență profesională în manipularea de utilaje și echipamente
  • Cunoașterea limbi germane sau engleză
  • Dispuneți de cunoștințe tehnice
  • Sunteți atent, conștiincios și aveți un mod precis de lucru
  • Aveți orientare către lucrul în echipă și abilități de comunicare

Descrierea jobului

Îndatoririle dumneavoastră
  • Sunteți responsabil de funcționarea, controlul și monitorizarea instalațiilor din fabrică
  • Lucrați îndeaproape cu departamentul tehnic, în special la remedierea defecțiunilor instalațiilor
  • Optimizați secvențele de utilaje și procese
  • Sunteți responsabil în comun pentru respectarea regulamentelor interne ale societății privind siguranța la locul de muncă
  • Sunteți responsabil de controlul calității pieselor fabricate

Oferta noastră
  • Salariul în conformitate cu contractul colectiv de muncă (inclusiv primă de concediu și de Crăciun)
  • Dreptul la concediu de odihnă în conformitate cu contractul colectiv de muncă
  • Acces la cantina fabricii
  • Atmosferă de lucru plăcută, contact deschis unul cu celălalt
  • Creșterea salariului prin prime de tură și prime pentru ore suplimentare
  • Locație centrală și legături bune cu transportul public, precum și parcare gratuită
  • 2.000 € primă de relocare după o perioadă de probă reușită
  • 20% contribuție la sistemul de pensii al societății
  • Acomodare de până la 6 luni și pachet de relocare
  • Cursuri gratuite de limba germană

Bürstadt Furniture face parte din grupul Welle Holding și are o experiență de peste 50 de ani, fiind unul dintre cei mai importanți producători de mobilă de tip "take away" din Germania. Cu peste 300 de angajați, compania produce peste 15 milioane de pachete de mobilier pe an pe o suprafață de producție de peste 100.000 mp localizată în Bürstadt, Hessen, Germania.

Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.