Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 14 Mar 2018

Operator de comenzi online

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Un rol important îl are Operatorul de comenzi online – specialistul care comunică telefonic, pe mail sau pe retelele de socializare cu toți clienții.

Cautam:
-competente de editare video/foto
- o persoană comunicativă, sociabilă
- perspectiva orientată către client
- competente de operare PC ( web, excel ).
- creativitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut:
- Vei edita foto/video
- Vei face descrieri pentru produsele de pe site
- Vei prelua solicitările clienților telefonic, pe mail sau social media
- Să oferi informații relevante și corecte despre produsele comercializate.
- Să procesezi rapid și corect comenzile online din platforma, pregătindu-le pentru expediere către client.
- Să oferi clienților suport cu privire la comandă, la eventualele sesizări, modalitatea de plată sau livrare.
- Vei promova și ofertele punctuale (ale zilei/lunii) și vei mentine o bună și clara informare asupra produselor, prețurilor și promoțiilor de pe site.
- Vei verifica și procesa și retururile clienților.

Descrierea companiei

Iti oferim:
- Loc de muncă într-o companie aflată în continuă dezvoltare.
- Posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională continuă.
- Pachet salarial motivant, in functie de performanta.
- Discounturi semnificative pentru achizitia produselor comercializate de firma.

OchelariVintage are in prezent 1 magazin fizic si prezenta online.

Expirat
Operator de comenzi online  -  CSM ONLINE CONCEPT SRL