Gratis

OPERATOR DATE

INTERNATIONAL ALEXANDER SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Cunostinte de operare Microsoft Office – nivel mediu;
- Rigurozitate, atentie la detalii, precizie si rapiditate la prelucrarea si operarea datelor pe PC;
- Cunoasterea limbii engleze (vorbit/scris/citit) - nivel incepator spre mediu(constitiue avantaj);
- Seriozitate, responsabilitate si profesionalism.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Primirea informatiilor legate de comenzi de la dispeceri.
- Gestionarea si inregistrarea tuturor comenzilor pentru marfurile si ambalajele ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁care intra/ies din depozit;
- Verificarea corectitudinii inregistrarilor operatiunilor realizate raportat la comenzile existente;
- Verificarea existentei si continutului documentelor privind receptia/expedierea marfurilor si asigurarea introducerii datelor in sistemul informatic;
- Introducerea si actualizarea diferitelor tipuri de informatii privind solutiile de transport;
- Gestionarea platformei clientului/clientilor alocati;
OFERIM:
- Pachet salarial care include un venit fix plus bonusuri in functie de competenta/experienta/contributie;
- Loc de munca stabil, intr-o companie de succes, cu sediu nou, dotari moderne si cu o echipa tanara dar profesionista;
- Posibilitatea de dezvoltare personala si avansare in cadrul companiei.

INTERNATIONAL ALEXANDER HOLDING este grup internațional de companii din domeniul serviciilor integrate de transport si logistica care activeaza cu succes pe piata europeana. Furnizam de peste 20 ani servicii complexe de logistica (depozitare, managementul ambalajelor) si transport (rutier, intermodal, aerian si maritim) pentru clienti importanti din industriile automotive si de tehnologie.

Echipa International Alexander este mereu pregatita sa abordeze cele mai dificile aspecte ale afacerii cu profesionalism si cu dorinta de perfectionare. In spatele serviciilor noastre stau experienta, devotamentul, ambitia, seriozitatea si promptitudinea oamenilor nostrii – oameni instruiti, oameni preocupati sa-si dezvolte competentele si pregatiti sa abordeze noi provocari.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024