Gratis

Operator date - receptii achizitii

JOLLYCONTOR Impex SRL

Candidatul Ideal

Echipa Jolly angajeaza Operator date - receptii achizitii.

Competente necesare:
  • Experienta minim 1 an in operare in sistem ERP.
  • Cunoasterea fundamentala a pachetului MS Office - Excel avansat.
  • Responsabilitate, seriozitate, punctualitate, un simt dezvoltat al organizarii.
  • Studii medii sau superioare.
  • Abilitati de organizare, sistematizare si prioritizare a activitatilor.
  • Abilitati de relationare si lucru in echipa.

Descrierea jobului

Sarcini:
  • Opereaza toate intrarile (receptiile) de marfa in programul de gestiune.
  • Inregistreaza facturi de la toti furnizorii (interni, intracomunitari si extracomunitari).
  • Realizeaza bonuri de transfer, avize de marfa, bonuri de consum, bonuri de intrare.
  • Colaboreaza cu gestionarii in vederea receptionarii corecte a marfii si a solutionarii eventualelor neconcordante.
  • Pregateste documentele pentru a putea fi semnate de gestionari.
  • Intocmeste rapoarte la cerere.
  • Colaboreaza cu toate departamentele din cadrul companiei.

Oferta noastra:
Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
  • Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala.
  • Un spatiu de lucru modern in sediul firmei.
  • Pachet salarial atractiv + tichete de masa.

Jolly - Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 29 de ani pe piata din Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024