Gratis

Operator Date si Gestiune Depozit

SC MODULO DECORATIVE SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

Operator Date si Gestiune Depozit / ​Coordonator logistica / Gestionar depozit in Turda, jud. Cluj

Cerinte:
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara de gestiune sau in domeniul gestionarii depozitelor;
  • Cunostinte solide de utilizare a sistemului SAP, WMS - este un plus;
  • Abilitati excelente de organizare si atentie la detalii;
  • Abilitati de comunicare si cooperare eficiente;
  • Capacitatea de a efectua sarcini intr-un mediu dinamic si solicitant;
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Gestionarea eficienta a sistemului de gestiune (comenzi, receptii, date de inventar si cantitati);
  • Utilizati platforma SAP pentru ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄a efectua si monitoriza tranzactiile si activitatile legate de gestionarea depozitului;
  • Intocmiti documentele necesare livrarilor de produse finite si indosariati documentele de gestiune;
  • Efectuati receptia fizica a produselor finite/materiilor prime la intrarea depozit;
  • Verificati incarcarile si oferiti suportul necesar manipulantilor din depozit;
  • Interactiune eficienta cu echipa pentru a asigura un flux optim de lucru si rezolvarea problemelor;
  • Participati periodic la inventarierea stocurilor, verificarea stocurilor, intretinerea si aranjarea depozitului.

Beneficii:
  • Salariu competitiv;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii in crestere;
  • Mediu de lucru dinamic si colaborativ.

MODULO concepe solutii pentru amenajarea locuintelor cu piatra si caramida decorativa inca din anul 1984. De la inceputurile sale, Modulo a fost in cautare de tehnologii noi pentru a integra frumusetea pietrei si caramizilor in decorul caselor in mod accesibil si usor.
MODULO este lider pe aceasta piata si este cel mai mare producator de placare cu piatra din Europa. La origine o companie franceza, are productia localizata in Romania, la Turda si exporta peste 50% din capacitate pe tot mapamodul, incluzand aici SUA, Africa de Sud, Japonia, etc.
Increderea, Respectul si Dinamica sunt valorile noastre.
MODULO a fost primul care a introdus in Europa conceptul de placare cu piatra cu un kit de instalare care include toate componentele necesare, astfel incat piatra sa fie instalata cu usurinta pe peretii interiori sau exteriori fara ajutorul unui instalator profesionist sau zidar. Acest concept de instalare reprezinta acum standardul pe piata din intreaga lume. Autenticitatea si calitatea produselor Modulo diferentiaza Modulo de ceilalti producatori si au contribuit la reputatia si succesul sau.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024