Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Operator customer support

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​Asteptarile noastre:

  • Atitudine pozitivă si proactivă, sa fie comunicativ, implicat, isteț, spirit de echipa
  • Să cunoască limba engleză sau poloneză la nivel avansat;
  • Să aibă o atitudine orientata catre client;
  • Voce placută, dicţie bună, vorbirea corectă şi coerentă sunt, de asemenea, necesare;
  • Să fie disponibil pentru deplasări în Polonia pentru trainingurile organizate anual;
  • Experienţa în customer service este un avantaj, dar nu o necesitate;
  • Cunoştinte Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);

Ce oferim:
  • Mediu de lucru stabil si placut
  • Trainguri internationale
  • Program de lucru luni- vineri

Descrierea jobului

  • Customer Service atât prin convorbirile telefonice cât şi prin intermediul e-mailului.
  • Acordarea de suport clienţilor atât în experienţa lor în shoppingul online cât şi în cel din magazine;
  • Gestionarea apelurilor telefonice şi e-mailurilor primite de la clienţi cu privire la eventualele situaţii apărute în magazinele online, respectând standardele de calitate referitoare la preluarea apelurilor şi tehnicile de sustinere ale unei convorbiri telefonice;
  • Verificarea rapoartelor privitoare la comenzi, retururi şi la plăţile online;
  • Identificarea oricărei oportunităţi de a promova şi a vinde produsele companiei;
  • O bună colaborare cu departamentele de logistică şi contabilitate;
  • Acordarea de suport departamentului de marketing în ceea ce priveşte campaniile locale de marketing;
  • Traducerea continutului web:
  • Participarea în proiectele internaţionale de e-commerce;

LPP SA is one of the most dynamic apparel companies in Central and Eastern Europe. The Company has been consistently operating in Poland and abroad for more than 26 years, successful in business on the demanding apparel market. LPP SA manages 5 fashion brands: Reserved, Cropp, House, Mohito and Sinsay. The Company has a network of over 1,700 sales outlets plus on-line stores of all its brands – it creates jobs for more than 25,000 employees in offices and sales structures in Poland, European, Asian and African countries. LPP SA is listed on the Warsaw Stock Exchange within the WIG20 Index and it belongs to the prestigious MSCI Poland Index.

Expirat
Operator customer support  -  LPP ROMANIA FASHION