Publicat 08 Iun 2015 | Expiră 10 Iul 2015

Operator Customer Support - Limba italiana

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati excelente de comunicare si negociere;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- spirit de echipa;
-persoana comunicativa, competitiva si orientata spre client;
-cunostinte minime de utilizare a calculatorului ( cunostinte de operare a pachetului Microsoft Office);
-cunoasterea limbii italiene (cerinta obligatorie);
-cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-preluarea si efectuarea de apeluri telefonice catre clientii firmei;
-oferirea informatiilor corecte catre clienti, intr-o maniera profesionala;
-adoptarea unei atitudini pozitive si orientate spre client;
-acordarea suportului necesar pentru rezolvarea problemelor clientului;
-promovarea produselor si a serviciilor, precum si a imaginii companiei.

GROW FACTORY este primul importator si distribuitor din Romania pentru produsele de cultura indoor, outdoor, hidroponice si bio destinate in exclusivitate Grow Shop-urilor si magazinelor specializate.

Expirat
Operator Customer Support - Limba italiana  -  GROW FACTORY SRL