Gratis

Operator Customer Care / LB. ITALIANA - CRAIOVA

NETWORK CONTACTS.RO
25 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre daca:

Ai cunostinte minime de operare PC;
Disponibilitate la lucru conform unui program flexibil;
Ai bune abilitati de comunicare, organizare si analiza;
Iti este usor sa te adaptezi la diverse tipologii de oameni;
Esti o persoana orientata spre solutii si atingerea rezultatelor;
Iti place sa lucrezi in echipa si ai o atitudine pozitiva.

Ne-ar mai plăcea să constatăm că:

-ești o persoană proactivă, cu inițiative noi și îndrăznețe;
-te adaptezi ușor la fiecare situație întâlnită;
-îți place să interacționezi cu persoanele și să le identifici nevoile;
-deții abilități dezvoltate în zona promovării și vânzării de produse și servicii.

Descrierea jobului

Aceste atribute te vor ajuta să:

-comunici eficient cu clienții pe baza nevoilor pe care le identifici și să recomanzi produsele sau serviciile potrivite pentru aceștia;
-oferi sprijin clienților pentru a folosi toate canalele alternative prin care se pot efectua operațiuni într-un mod mult mai facil.
Știm, primul pas e complicat uneori – mai ales când vine vorba de cariera ta. Fie că îți cauți primul job sau te gândești să faci o schimbare, vrem să te cunoaștem.

Ce cuprinde acest job?

- să oferi suport telefonic clienților noștri prin informații precise și corecte
- introducerea informatiilor despre clienti in aplicatia software interna;
- adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client;
- să ai spirit de observație;
- să îți placă să găsești soluții.

Ce oferim?

- pregatire new-entry, program de training platit, suport on-the-job continuu, ședinte de feedback si coaching;
- salariu competitiv, cu posibilitatea creșterii veniturilor atât prin bonusuri de performanță, cât și prin promovarea/vanzarea diferitelor servicii și produse;
- tickete de masa;
- posibilitatea de a lucra Full Time sau Part Time;
- posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- orar de munca flexibil cu posibilitatea de a lucra in ture;
- asigurare medicala privata, la clinica Regina Maria;
- echipament de lucru;
- ​conditii optime de lucru, intr-o locatie dotată cu tehnologie de ultimă generație, situată în zona centrală a orașului Craiova.

Descrierea companiei

Network-Contacts Romania
Suntem un Contact Center tehnologic avansat, inovator și dinamic, specializat în activități de Customer Care și Direct Marketing.
Network Contacts Romania este filiala a Network Contacts Italia, unul dintre principalii jucatori italieni din sectorul BPO - Business Process Outsourcing, ITO - Information Technology Outsourcing si in dezvoltarea de tehnologii software inovatoare pentru pietele: Telecomunicatii, Banci, Finante, Industrie și Energie.

Pentru detalii contactati-ne la:

Tel. 0746578277 (HR Network-contacts)
E-mail: HR.Recruiting@Network-Contacts.ro
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024