Gratis

Customer Care & Relatii Clienti

ENROUSH SRL

Candidatul Ideal

Cum este persoana ideala pentru acest job?
- Volubila, interactioneaza cu usurinta cu toti clientii.
- Are abilitati excelente de comunicare, prezentare si negociere.
- Proactiva- concentrata pe gasirea unor solutii rapide pentru satisfactia clientului.
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata, entuziasmul si abilitatile de rezolvare a problemelor sunt cu siguranta o necesitate
- Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj
- Are cunostinte basic de MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point;)
- Acuratete si eficienta in indeplinirea taskurilor, bune abilitati de prioritizare si time management
- Persoana dinamica, optimista, orientata spre rezultate
- Spirit de echipa, colegialitate si implicare activa in actiunile colective

Descrierea jobului

Suntem o companie mica, dar cu o misiune mare! De aceea ne nedorim ca persoana care ni se va alatura, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄sa aibe acelasi tip de ambitii, pentru a putea sa ne atingem toate obiectivele impreuna. Fiecare membru al echipei are un rol foarte important pentru noi, iar aceasta pozitie este extrem de apreciata de noi, fiind persoana in contact direct cu clientele noastre, zi de zi!

Ce atributii vei avea?

- Asistenta clientilor sau potentialilor clienti la telefon si pe email.
- Suportul clientilor in legatura cu produsele noastre
- Mentinerea legaturii si fidelizarea clientilor existenti.
- Sunarea zilnica a clientelor cu abonamente, pentru a reinoi, sau modifica in functie de nevoile lor.

Ce iti oferim noi?
- Training
- Salariu motivant + bonus in functie de performanta (bonus la 3 luni + comision lunar).
- Birou central, cu design unic si cool, cu zona de relaxare
- Atmosfera de lucru placut, alaturi de oameni entuziasti
- Teambuildinguri
- Posibilitatea de evolutie si promovare in cariera in cadrul firmei.
- Un colectiv ca o familie, primitor si cu suflet mare, care te accepta asa cum esti si te ajuta sa inveti ce ai de facut;
- Un mediu in care poti face ceea ce te reprezinta, in care ai parte de toata sustinerea noastra ca sa devii mai bun;
- Un loc in care ideile tale sunt intotdeauna ascultate, iar reusitele sunt rasplatite.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa ca o familie, in care respectul, cinstea, generozitatea, simplitatea, performanta, exemplaritate si coerenta descriu modul in care lucram si ne comportam unii cu ceilalti, atunci esti la locul potrivit!

Compania noastra s-a nascut din pasiunea si nevoia pentru produse curate, 100% naturale, pentru ingrijirea noastra intima, atingand cele mai inalte standarde de confort si performanta, punand sanatatea femeilor pe primul loc.
Misiunea noastra reprezinta crearea unui brand de incredere, destinat tuturor femeilor! Ne dorim sa schimbam viziunea generala asupra menstruatiei si igienei intime, avand un profund impact pozitic asupra sanatatii si educatiei noastre, precum si asupra mediului inconjurator.

Promisiunea noastra:
- Transparenta
- Sustenabilitate
- Responsabilizare sociala
- Siguranta
- Schimbarea normelor
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024