Publicat 10 Ian 2017 | Reactualizat 20 Ian 2017 | Expiră 10 Feb 2017

Operator cu limba romana si bulgara - Call Center

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba bulgara

Candidatul ideal

Firma “Mobila Videnov” cauta persoane ambitioase si intrerpinzatoare, pentru a lucra ca si Operator cu limba romana - Call Center.

CERINTE:
. Limba bulgara – nivel avansat (obligatoriu!): citit, scris, vorbit
. Limba romana – nivel excelent: citit, scris, vorbit
. Foarte bune abilitati de a lucra la PC
. Dictie corecta
. Foarte bune abilitati de comunicare si relationare la client
. Experienta la un job similar constituie un avantaj
. Spirit de initiativa, analitic, organizatoric, atent la detalii
. Foarte bune competente lingvistice si de traducator

DESCRIEREA POSTULUI:
∙ relationeaza cu clientii, primeste comenzi, ofera consulanta la telefon si/sau prin e-mail
∙ Asigura feed-back in cazul cererilor de oferta
∙ Ofera informatii concrete si clare despre produsele si serviciile oferite de firma
∙ Contribuie la crearea unui renume bun al firmei prin serviciile de calitate pe care le asigura clientilor
∙ Intocmeste rapoarte si i le prezinta sefului sau direct

NOI OFERIM:
∙ Lucru intr-o echipa dinamica
∙ Salariu atractiv;
∙ Training profesional
∙ Posibilitatea de dezvoltare si avansare
∙ Lucru intr-o companie de renume
. Posibilitatea de a lucra de acasa

* Rugam sa aplice doar candidatii care cunosc limba bulgara! (citit, scris, vorbit)

Daca va regasiti in cele descrise mai sus si sunteti interesat sa lucrati zilnic cu oamenii, va rugam sa trimiteti CV-ul Dumneavoastra insotit de o fotografie actuala. Doar candidatii a caror CV a fost acceptat vor fi contactati.

Operator cu limba romana si bulgara - Call Center  -  VIDENOV GRUP OOD

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă