Operator Control Calitate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Acuitate vizuală;
• Organizat, metodic şi orientat pe detalii;
• Disponibilitate şi flexibilitate;
• Seriozitate, responsabilitate, abilităţi de comunicare, spirit de lucru în echipă;
• Operarea PC constituie un avantaj;
• Disponibilitate lucru în ture;

Descrierea jobului

Dеsfășoară аctivităţi dе control tehnic dе cаlitаtе, inspеcții şi încеrcări la nivelul sociеtăţii, în conformitаtе cu metoda de lucru;
Urmărеștе permаnеnt încadrаrеa în standardele de calitate şi asigură realizarea activităților de inspecții şi verificare pe tot parcursul desfăşurării proceselor de producție cât şi la final, conform procedurilor aferente,
Tine evidenţa şi gestionează documentele şi înregistrările aferente controlului calităţii produselor livrate.
Cooperează pentru îmbunătăţirea calităţii lucrărilor/produselor.

Quality Engineering and Inspection Services este o companie care îşi desfaşoară activitatea în domeniul Automotive, specializată în controlul tehnic al calităţii şi în customer liaison.
Publicat 23 iul. 2022 Reactualizat 13 aug. 2022 Expiră 22 aug. 2022