Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

OPERATOR CONSILIERE CLIENTI FRONT-DESK

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte contabilitate primara
Abilitatea de a intelege/invata produsele companiei
Cunostinte operare calculator:MS Word,Excel,email,navigare internet
Avantaj : abilitati de lucru cu numerar si POS

Descrierea jobului

Lucreaza in principal in programul de gestiune
Preia solicitari clienti : cereri oferta , comenzi direct(front-desk),email sau telefonic
Consiliaza clientii : direct(front-desk),email sau telefonic
Intocmeste(listeaza) Confirmari comanda,Dispozitii livrare,Facturi,Chitante numerar,etc intr-un flux clar
Incaseaza c/v facturi in numerar sau card POS
Desfasoara si alte activitati specifice de logistica/vanzari

Program lucru : Luni-Vineri 8.30-16.30
Se asigura instruire de introducere , lucrul in echipa cu operator experimentat pana la formare deprinderi

Sunt acceptate si persoane fara experienta in domeniul jobului

BENEFICII
Mediu de lucru profesional
Salariu motivant
Bonuri de masa

Descrierea companiei

www.bsr.ro
www.ppr-verde.ro

FITINGURI SI TUBULATURA DIN MATERIALE TERMOPLASTICE

Reprezentanta in Romania pentru :
BAENNINGER Fitinguri PE , sistem tubulatura si fitinguri PPR verde-building , PVC industrie
PLASSON Fitinguri electrofuziune , compresiune
ASV STUEBBE Vane si robineti termoplastice
HUERNER Aparate sudura cap la cap si electrofuziune

Expirat
OPERATOR CONSILIERE CLIENTI FRONT-DESK  -  BAENNINGER SYSTEME ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles