Operator confectioner

SC HEDCO SA 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa prezinte seriozitate,initiativa, capacitate de analiza si sinteza, abilitaţi in organizarea muncii si capacitatea de a lucra in echipa, abilitaţi de comunicare, exigenta.

Descrierea jobului

Responsabilitati: salariatul va raspunde de:
- realizarea planului de producţie prin confecţionarea ritmica si la timp a produselor:
- activitatea de intretinere curenta a utilajelor;
- utilizarea raţionala si in scop productiv a forţei de munca;
- efectuarea la timp si corect a tuturor sarcinilor trasate de către maistru
- de buna functioanare a maşinilor pe care le exploatează;

HEDCO SA este o companie cu capital privat, avand sediul in Oradea. Principalul domeniu de activitate este producerea si comercializarea de tricotaje, intr-o gama variata de modele si combinatii (pulovere, jachete, veste) atat pentru adulti cat si pentru copii.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.