de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Operator comercial/stivutoristi/manipulanti marfuri

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi pentru extinderea echipei din Apahida, judetul Cluj. Daca:
-ai experienta minima 6 luni intr-o activitate similiara
-esti dispus sa inveti lucruri noi
-vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica

Descrierea jobului

1.Personal depozit :
STIVUITORIST
Cerinte:
- experienta in lucru pe stivuitor min. 1 an
- atestat ISCIR
- cazier curat
2.Pentru operator comercial:
Introducerea in sistem electronic sau manual in timp real a tuturor datelor de intrare/iesire a marfurilor din gestiune

-orice operare in stocuri se bazeaza pe corectitudinea si acuratetea inregistrarilor astfel incat raportul de stoc zilnic sa evidentieze situatia fizica pe teren

-tiparirea etichetelor in conditiile de calitate si cantitatile precizate de client

-tine evidenta la zi scriptica a stocurilor de marfuri pt clienti

-elaboreza si raspunde tututror solicitarilor clientului cu privire la situatia marfurilor aflate in custodie

Se ofera:
- mediu de lucru modern
- salariu atractiv + bonuri de masa
- angajament pe termen lung
- asigurare medicala
- bonus functie de performanta

Specialist in retele de transport si logistica contractuala, Quehenberger Logistics are propria retea de grupaje in Austria precum si in alte 56 locatii din Europa de Est si de Sud-Est. Cu un numar de angajati ce depaseste cifra de 2.700, Quehenberger Logistics ofera o gama larga de servicii in domeniul transportului si al logisticii. Serviciile de logistica externalizata reprezinta unul din nucleele de competenta ale grupului care, in calitate de partener extern, participa intens si activ la optimizarea proceselor logistice ale clientilor sai.

Expirat
Operator comercial/stivutoristi/manipulanti marfuri  -  QUEHENBERGER LOGISTICS ROU

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles