Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Operator comenzi online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nu ne dorim candidatul ideal, ci candidatul potrivit care să fie piesa lipsă a puzzle-ului nostru. Apreciem unicitatea fiecărui individ și vrem să primim în echipa noastră orice persoană dornică de a învăța, de a evolua și de a-și aduce contribuția la bunul mers al lucrurilor. Ne-ar plăcea ca următorul nostru operator de comenzi online:

  • să fie o persoană comunicativă;
  • să cunoască bine limba română;
  • să-i placă să vorbească la telefon (în interes profesional, desigur);
  • să poată tehnoredacta rapid;
  • să fie o persoană răbdătoare;
  • să fie o persoană ca tine!

Descrierea jobului

Poate nu știai, însă operatorul de comenzi online are abilități magice. El sau ea a înlocuit bagheta fermecată cu telefonul și calculatorul. Astfel, realizează cu îndemânare următoarele saricini:

  • preia și procesează comenzile online plasate de către cititori;
  • asistă iubitorii de lectură în plasarea comenzilor și răspunde la întrebările acestora;
  • emite facturi, AWB-uri și energie pozitivă.

Înființat în 2012, TargulCartii.ro, librărie și anticariat online, pune la dispoziția cititorilor cărți din variate domenii de interes, publicate de numeroase edituri prestigioase din România.
Obiectivul TargulCartii.ro este de a promova arta și știinta prin intermediul multitudinii de carți noi și vechi oferite spre vânzare - pagini de beletristică, tehnică, enciclopedii, dicționare, critică și studii, carte pentru copii și altele.

Expirat
Operator comenzi online  -  Targul Cartii SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles