Gratis

Operator comenzi de transport

Routier European Transport

Candidatul Ideal

Ne dorim de la viitorul nostru coleg:

Sa fie pasionat de domeniul Transporturilor;
Sa isi doreasca o cariera in aceasta directie ca si Dispecer ,Planner ,Coordonator Transport sau Expeditor international;
Sa fie o persoana energica si comunicativa.

Descrierea jobului

Daca vrei sa incepi o cariera in domeniul transporturilor,o poti incepe la noi pe introducere date.
Dupa ce te familiarizezi cu domeniul ,poti avansa pe dispecerat ,planning sau domeniul tehnic, in functie de ce este potrivit pentru tine.

Ce responsabilitati vei avea pentru inceput:
  • Sa introduci comenzile de transport in sistemul propriu;
  • Sa ai atentie la detalii si sa asimilezi repede informatii;
  • Sa ai rapiditate in introducerea datelor;
  • Sa colaborezi cu colegii de departament pentru gestionarea situatiilor zilnice.

Ce vei avea de castigat :
  • Cunostinte intr-un domeniu care te pasioneaza;
  • Colegi faini de la care poti invata ce inseamna Transportul ,in practica;
  • Salariu si alte beneficii ,bineinteles;
  • Adaugam la salariu si alte beneficii de care se bucura orice angajat de-al nostru (Tichete de masa, asigurare medicala, zile de concediu in plus, abonament la biblioteca Bookster, evenimente de grup ,Team buildinguri, pranzuri cu intreaga echipa, iesiri in oras, petreceri de Craciun, etc...);
  • Inceputul unei cariere intr-un domeniu aflat in continua schimbare.

Routier European Transport - companie cu capital integral romanesc - unul din cei mai importanți jucători pe piața de transport si logistică din Romania. Deoarece ne dezvoltăm constant de la an la an, căutăm permanent să atragem oameni talentați și motivați care să își aducă aportul la evoluția companiei, pe o piață dinamică și competitivă.

Succesul Routier European Transport este bazat pe strategia de dezvoltare continua, adaptarea la dinamica pietei precum si indeplinirea cu success a tuturor angajamentelor asumate.

Performanta Routier European Transport se cladeste in fiecare moment pe dinamismul unei echipe tinere si ambitioase pentru care calitatea muncii si satisfactia clientilor sunt principalii factori motivationali. Colaborarea, asumarea responsabilitatii si orientarea spre rezultat sunt valori ce stau la baza activitatii profesionale.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024