OPERATOR CNC

TREVIS MOULDS SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de a citi si interpreta desen tehnic;
  • Cunostinte utilizare scule aschietoare si instrumente de masura;
  • Programare pe masina (constituie avantaj major);
  • Experienta pe Freza cu 3 axe;
  • Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi: 6-14, 14-22.

Descrierea jobului

  • Operarea si reglarea Masinilor CNC;
  • Efectuarea de programe pentru repere care trebuie executate conform desenului tehnic (in general unicate);
  • Verificarea pieselor finite;
  • Materialele cu care se lucreaza: otel;
  • Salariu in functie de experienta;
  • Bonuri de masa
  • Asigurare de viata 24/24 dupa primele 3 luni;

Trevis Moulds este o companie membra a grupului Uniteam Italia, avand ca obiect principal de activitate prelucrarea matritelor de injectie mase plastice alcatuite in special din materiale multi-componente , ce isi gasesc , aplicatiile in sectorul auto.

Sediul companiei este in Miroslava Industrial Park din Iasi, avand o suprafata totala de aproximativ 1700 mp , alcatuia din birouri si spatiu de productie.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos