Operator CNC - Strungar- Lacatus Salariu Net 3000-5000 Ron

CONSINTUR SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau Scoala profesionala.
  • Experienta minim in 1 an in domeniu.
  • Cunostinte Desen Tehnic si Tehnologie de executie
  • Utilizare aparate de masura specifice.
  • Persoana dispusa sa munceasca, calificata, serioasa, responsabila.

Descrierea jobului

  • operator Strung CNC masina HAAS
  • operator Freza CNC masina HAAS
  • operator Strung Clasic
  • operator Freza Clasica
  • lacatus ajustor.

Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 3000-5000 ron;
  • prime de sarbatori, prime de performante;
  • prime de concedii si alte beneficii care vor fi discutate la interviu.

Firma de prelucrari mecanice, bine pozitionata pe piata de profil, avand in dotare atat masini cu comanda numerica cat si utilaje clasice de prelucrare.
SC CONSINTUR SRL a fost infiintata in anul 2014 si are punctul de lucru pe strada Albiei, numarul 2, cu un spatiu de lucru de peste 400 metri patrati.Contine toata gama de utilaje specifice prelucrarilor prin aschiere, in numar de 18 bucati. Cu utilajele noastre putem executa strunjire, frezare, gaurire, mortezare, canale de pana, butuci canelati, rectificare rotunda interior-exterior si rectificare plana. Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site: https://consintur.ro/
Publicat 3 Iun. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.